(© Fot. Tomasz Szeremeta)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W czwartek, 11 sierpnia odbędzie się sesja rady gminy. Początek obrad o godz. 10.

Proponowany porządek obrad:
1. Otwarcie sesji, stwierdzenie quorum.
2. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla lokalizacji farmy wiatrowej w mieście i gminie Bogatynia – projekt nr 154.2011
3. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Rady Gminy i Miasta Bogatynia Nr LXXIX/459/10 z dnia 27 sierpnia 2010 roku w sprawie nieodpłatnego nabycia nieruchomości od Agencji Nieruchomości Rolnych na rzecz Gminy Bogatynia – projekt nr 153.2011.
4. Podjęcie uchwały w sprawie utworzenia obwodów w głosowaniu w Wielospecjalistycznym Szpitalu – Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu, Zakładzie dla Psychicznie i Nerwowo Chorych w Sieniawce i w Szpitalu Gminnym Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bogatyni dla przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2011r – projekt nr 155.2011.
5. Zamknięcie obrad.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!