Dnia 19 maja 2018 r. w Urzędzie Statystycznym we Wrocławiu w godz. 10:00 – 14:00 odbędzie się Dzień Otwarty pod hasłem „Zmieniamy statystykę powietrza we Wrocławiu”.

Program:

- W ramach działania 100 drzewek na 100 lat GUS - mieszkańcom Wrocławia będą bezpłatnie przekazywane sadzonki drzew (buki i sosny)

- dedykowany dzieciom i młodzieży program edukacyjny o tematyce statystycznej, obejmujący gry, zabawy i konkursy z nagrodami

Ponadto zapraszamy na:

- pokazy filmów promujących produkty informatyczne powstałe w ramach projektów współfinansowanych przez Unię Europejską

- prezentację wydawnictw i stron internetowych Głównego Urzędu Statystycznego i Urzędu Statystycznego we Wrocławiu

- prezentację praktycznego wykorzystania nowych produktów informatycznych, służących do tworzenia zestawień tabelarycznych i graficznej prezentacji danych statystycznych

W tym dniu zostanie również uruchomiony Punkt Informacyjny, w którym będzie można zapoznać się z aktualną ofertą wydawniczą Urzędu Statystycznego we Wrocławiu.

Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia Urzędu Statystycznego we Wrocławiu w dniu 19 maja 2018 r.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!