(© Fot. Katarzyna Wilk)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Stowarzyszenie Silne Kobiety Bogatyni otworzyło siedzibę. Biuro mieści się w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii przy ul. Waryńskiego 19.

- Bardzo się cieszymy, że mamy swój lokal. Teraz możemy działać pełną piersią – uśmiechała się Małgorzata Bialik, która w środę razem z innymi paniami ze stowarzyszenia stuknęła się symboliczną lampką szampana, aby to uczcić.
Biura zostały odremontowane i kompleksowo wyposażone w sprzęt potrzebny do pracy. To ważne. Wcześniej bowiem panie nie miały swojego miejsca i nie było łatwo spotykać się i planować przedsięwzięcia.
Jerzy Stachyra, wiceburmistrz Bogatyni gratulował sukcesu i życzył kolejnych. - Sam chętnie wstąpiłbym w wasze szeregi, ale nie wiem jak wyjaśniłbym kolegom przynależność - zażartował Stachyra. Na co Joanna Zalewska-Sawicka, prezes bogatyńskiego stowarzyszenia szybko zareagowała i zapewniła, że i panowie są mile widziani.
Więcej we wtorkowym wydaniu Gazety Wojewódzkiej.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!