Książka będzie Cię inspirować na Co dzień i wspierać Twoją wiarę w siebie!

Istotną rolę w budowaniu niezachwianej wiary w siebie odgrywa motywacja, która tkwi w Tobie, a nie na zewnątrz Ciebie. Życie bez celu nie ma głębszego sensu i nie gwarantuje satysfakcji życiowej czy wymiernych korzyści.
Kobiety wyróżniające się wiarą w siebie potrafią cieszyć się życiem, ponieważ jest ono dla nich frajdą, z której czerpią motywację na przyszłość. Kobieta świadoma własnej wartości żyje pełnią życia, ciesząc się każdym przeżytym dniem.


KONKURS!!!
Dla naszych Czytelniczek mamy 3 egz.tej książki. Jeśli chciałabyś ją otrzymać to napisz krótko dlaczego chcesz ją mieć i wyślij odpowiedź SMS-em na numer 72355 (koszt 2,46 z VAT) wg wzoru: konkurs.kobietouwierz.odpowiedz.imię i nazwisko. Na odpowiedzi czekamy do 4 maja do godz.14.00.

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!