PLEBISCYT: zgłoś swój ulubiony sklepik po sąsiedzku

Paulina Gadomska
Polskapresse
Kolejny raz rusza plebiscyt Gazety Wojewódzkiej „Mój ulubiony sklep po sąsiedzku“. Szukamy i promujemy punkty, które mają świeże pieczywo, warzywa, owoce, czy mięso, gdzie ceny są konkurencyjne, a obsługa miła i pomocna. Zgłoś swój ulubiony sklep do plebiscytu!

Wybierz z nami sklep po sąsiedzku, który zasługuje na główną nagrodę w naszym plebiscycie! Aby zgłosić kandydatów do naszego plebiscytu, wystarczy wysłać nazwę sklepu i adres na maila [email protected] Każdy zgłoszony sklepik weźmie udział w naszej zabawie. A zaczynamy od kolejnego numeru „Gazety Wojewódzkiej”. Zgłoś swój ulubiony sklep!
Głosować będzie można na dwa sposoby. W każdym wydaniu zamieszczony będzie kupon, który trzeba wypełnić i przynieść lub przysłać do redakcji „Gazety Wojewódzkiej” w Zgorzelcu przy ul. Armii Krajowej 13. Można będzie również wysyłać esemesy na ulubiony sklep. Każdy z nich będzie miał przypisany odpowiedni numer.
Warto docenić miłych i oddanych klientowi sprzedawców, którzy codziennie wkładają mnóstwo serca w wykonywaną pracę.Zgłoś swój ulubiony sklep! Ruszamy 29 października. Wtedy na naszych łamach pojawi się pierwszy kupon i pierwsi kandydaci. Do wygrania promocja w gazecie i w internecie!

Regulamin plebiscytu "Najlepszy sklep po sąsiedzku 2013"
Art. 1. (Postanowienia ogólne) 

1. Plebiscyt „Najlepszy sklep po sąsiedzku 2013” (dalej: Plebiscyt) jest prowadzony przez Organizatorów na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Organizatorem Plebiscytu jest wydawca dziennika „Polska Gazeta Wrocławska” (dalej: Gazeta Wrocławska) i tygodnika „Gazeta Wojewódzka” POLSKAPRESSE Sp. z. o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 41, poczta 02 – 672 Warszawa; Oddział Prasa Wrocławska we Wrocławiu, ul. Św. Antoniego 2/4, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408, o kapitale zakładowym w wysokości 41 503 000,00 zł; NIP 522-01-03-609, REGON 012047699-00086.

2. Organizatorzy oświadczają, że Plebiscyt nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 09.201.1540 ze zm.). 

3. Organizator Polskapresse sp. z o.o. Oddział Prasa Wrocławska oświadcza, że w związku z Plebiscytem pełni funkcję administratora danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 02.101.926 j.t. ze zm.). oraz że dane osobowe Uczestników Plebiscytu będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby Plebiscytu w zakresie i na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie i w przepisach prawa. 

4. Uczestnictwo w Plebiscycie, w tym w szczególności podanie do wiadomości Organizatorów danych osobowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby Plebiscytu, a także wyrażenie zgody na wykorzystanie wizerunku, ma charakter dobrowolny. 

5. Plebiscyt jest prowadzony na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. 

6. Plebiscyt trwa od dnia 29 października 2013 r. do dnia 29 listopada 2013 r. i zostanie przeprowadzony etapowo. 

7 Nad prawidłowym przebiegiem plebiscytu czuwa Kapituła, w której zasiadają reprezentanci Organizatora.

Art. 2 (Warunki uczestnictwa w Plebiscycie) 

1. Udział w Plebiscycie jako głosujący na kandydatów do tytułu „Najlepszy sklep po sąsiedzku 2013“ mogą wziąć Czytelnicy Gazety Wojewódzkiej, którzy w terminie określonym w Regulaminie zagłosują na „Najlepszy sklep po sąsiedzku 2013“.

2. Plebiscyt przeznaczony jest dla osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych. 

Art. 3 Zgłaszanie kandydatów 

1. Kandydatów może zgłosić każdy, kto uzna warunki regulaminu.  

2. Kandydatury można zgłaszać od 22.10.2013 roku do 19.11.2013 roku telefonicznie pod numer telefonu 75 77 13 333, mailem na adres [email protected] bądź osobiście w redakcji Gazety Wojewódzkiej przy ul. Armii Krajowej 13 w Zgorzelcu.

Art. 4 Głosowanie

1. Głosowanie na „Najlepszy sklep po sąsiedzku 2013“ odbywać się będzie w terminie 29.10 do 29.11. 2013 roku na dwa sposoby :

a) poprzez kupony do głosowania, które będą ukazywać się w Gazecie Wojewódzkiej w terminie od 29.10 do 26.11.2013 roku. Kupon do głosowania zawiera miejsce na wpisanie nazwy sklepu - kandydata do tytułu „Najlepszy sklep po sąsiedzku 2013“, miejsce na wpisanie imienia, nazwiska i adresu osoby głosującej oraz odpowiednie oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych Czytelnika, przy czym podanie danych osobowych osoby głosującej jest dobrowolne i nie wpływa na ważność głosu. 
b) przez SMS (poprzez zakup e-wydania Gazety Wrocławskiej) w okresie od 29.10 do 29.11 r. do godziny 23.59.59.  Zakupu e-wydania można dokonać poprzez przesłanie wiadomości SMS na numer 72355 (koszt 2,46 złotych z VAT) w treści wpisując GWNS. oraz numer kandydata wg listy opublikowanej przez Organizatora zgodnie z art. 3 ust. 9 powyżej. Szczegółowa instrukcja głosowania zamieszczona będzie w okresie trwania plebiscytu na stronach serwisu naszemiasto.pl oraz w tygodniku Gazeta Wojewódzka

2. Czytelnik może wysłać dowolną ilość kuponów lub wiadomości SMS. 

3. Po terminie określonym w art. 4 par. 1 kapituła dokona ogłoszenia zwycięzcy w głosowaniu na „Najlepszy sklep po sąsiedzku 2013“

Art. 5 Nagrody

1. Zwycięski sklep otrzyma tytuł „Najlepszy sklep po sąsiedzku 2013“ oraz dyplom, a także pakiet promocyjny w tygodniku Gazeta Wojewódzka oraz na stronie zgorzelec.naszemiasto.pl

Art. 6 (Postanowienia Końcowe) 

1. Organizator Polskapresse sp. z o.o. Oddział Prasa Wrocławska zastrzega sobie prawo do przedłużenia lub skrócenia czasu trwania Plebiscytu, zmiany terminu ogłoszenia listy Laureatów oraz zmiany Regulaminu w trakcie trwania Plebiscytu. 

2. W przypadku zmiany postanowień niniejszego Regulaminu Organizator będzie zobowiązany do udostępnienia uczestnikom aktualnie obowiązującego Regulaminu. 

3. Niniejszy Regulamin i wszystkie informacje dostępne będą w trakcie Plebiscytu w siedzibie Gazety Wojewódzkiej oraz na stronie zgorzelec.naszemiasto.pl.

4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia lub jakiekolwiek okoliczności wynikające z działania poczty lub dostawców usług telekomunikacyjnych. 

5. Biorąc udział w Plebiscycie Uczestnik akceptuje treści niniejszego Regulaminu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych Organizatorowi w poniższym zakresie. Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Organizatora Plebiscytu dla celów organizacji i przeprowadzenia Plebiscytu, wyłonienia i powiadomienia ewentualnych zwycięzców oraz przekazania ewentualnych nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polskapresse Sp. z o.o., a także w celach statystycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych. 

6. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają postanowienia Regulaminu Ogólnego Konkursu dla konkursów i plebiscytów organizowanych przez Polskapresse Sp. z o.o. oraz prawo powszechnie obowiązujące. 

7. Wszelkie spory wynikające z interpretacji lub stosowania niniejszego Regulaminu będą rozstrzygane przez Sąd miejscowo właściwy dla siedziby Organizatora we Wrocławiu. 

8. Prawo interpretacji przepisów niniejszego regulaminu należy do Kapituły Plebiscytu. 

9. Regulamin wchodzi w życie z dniem 22.10.2013 r. 

SPORTOWY24.PL - rozmowa z Joanną Fiodorow

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie