Praca w Zgorzelcu. Którzy pracodawcy szukają pracowników? Sprawdź najnowsze oferty Powiatowego Urzędu Pracy [23.02.2021]

Justyna Orlik
Zakres obowiązków:

wykonywanie operacji demontażowo-montażowych samochodów i ich zespołów, przyczep i naczep oraz mechanizmów podwozia i nadwozia; mycie i czyszczenie części i zespołów, przeprowadzanie weryfikacji części za pomocą warsztatowych i specjalnych przyrządów pomiarowych oraz naprawianie zespołów; godziny pracy: 7.45-16.15

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 6 000 PLN

Wymagania:

doświadczenie w naprawie pojazdów samochodowych; rzeczywista znajomość motoryzacji; mile widziana znajomość technologii napraw pojazdów ciężarowych i dostawczych

Kontakt:

Sylwia Owsik
Rzeczki Górne 12, 59-900 Zgorzelec
608 39 51 70
Zakres obowiązków: wykonywanie operacji demontażowo-montażowych samochodów i ich zespołów, przyczep i naczep oraz mechanizmów podwozia i nadwozia; mycie i czyszczenie części i zespołów, przeprowadzanie weryfikacji części za pomocą warsztatowych i specjalnych przyrządów pomiarowych oraz naprawianie zespołów; godziny pracy: 7.45-16.15 Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 6 000 PLN Wymagania: doświadczenie w naprawie pojazdów samochodowych; rzeczywista znajomość motoryzacji; mile widziana znajomość technologii napraw pojazdów ciężarowych i dostawczych Kontakt: Sylwia Owsik Rzeczki Górne 12, 59-900 Zgorzelec 608 39 51 70 fot. ilustracyjne/pixabay
Jeśli szukasz pracy lub chcesz się przebranżowić, sprawdź najnowsze oferty zgłoszone przez zgorzeleckich przedsiębiorców. Niektórzy z nich nie wymagają specjalistycznego wykształcenia, więc wystarczą szczere chęci i gotowość do podjęcia zatrudnienia. Jest praca dla dekarzy, nauczycieli, ale i stanowisko na stacji benzynowej. Szczegóły dotyczące wynagrodzenia znajdują się w opisach pod zdjęciami.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!