Przegląd tygodnia w Bogatyni, najważniejsze wydarzenia od 28.06 do 4.07.2020, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego

N360
N360
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Bogatyni czytali w ostatnim tygodniu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Bogatyni czytali w ostatnim tygodniu najchętniej CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Bogatyni, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 28.06 a 4.07.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Jak kiedyś wyglądała jedna z głównych ulic Zgorzelca? Zobacz! [GALERIA]”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Bogatynia od 28.06 do 4.07.2020: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Jak kiedyś wyglądała jedna z głównych ulic Zgorzelca? Zobacz! [GALERIA]

Jedna z głównych ulic Zgorzelca na przestrzeni lat bardzo się zmieniła. Zobacz jak wyglądała kiedyś! Brukowe uliczki, przystanie dla łódek, zniszczone budynki. Obejrzyj naszą galerię!

📢 Czyje zguby? Psy czekają w schronisku na swoich właścicieli! [ZDJĘCIA]

To są czyiś przyjaciele. Trafili do Schroniska Przylasek, ponieważ zostały znaleziony, gdy błąkały się po ulicach. Może wiesz, do kogo należą? Informacje pod numerem telefonu 511984512.

📢 Stare Budy: Mężczyzna groził kobietom, że spali ich dom, ponieważ wywiesiły banner Rafała Trzaskowskiego. Zatrzymała go policja

"Trzaskowski?! U mnie na Starych Budach? Wyp*ać! Do Warszawy!" - krzyczał mężczyzna do kobiet, które powiesiły przed swoją posesją banner Rafała Trzaskowskiego. Zagroził im też, że spali dom. W piątek ok. godz. 12 został zatrzymany przez radomskich funkcjonariuszy.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie:

Apple New iPad Pro 11" 128GB Wi-Fi Space Gray (MY232FD/A)


Apple New iPad Pro 11" 256GB Wi-Fi Space Gray (MXDC2FD/A)


Tygodniowa prasówka 28.06-4.07.2020 Bogatynia: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Bogatyni. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Gwarancja zatrudnienia dla młodych. Pracownicy z prezentem od Komisji Europejskiej

Bezrobocie wśród młodych jest dwa razy większe niż w innych grupach wiekowych. Zobacz, jak Komisja Europejska chce walczyć z tym problemem.

📢 Palił się dom jednorodzinny! Strażacy w akcji! [ZDJĘCIA]

Strażacy z powiatu lwóweckiego mieli dziś gorącą noc. Zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w miejsowości Wieża wpłynęło o godz. 3.11. W akcji brały udział jednostki z okolicznych miejscowości OSP Gryfów Śląski, OSP Lubomierz, OSP Mirsk oraz dwa zastępy PSP w Lwówku Śląskim. Straty po pożarze są ogromne, ale na szczęście żaden domownik nie ucierpiał.

📢 Imieniny Miłosława. Kiedy są imieniny Miłosława? Najbliższe imieniny wypadają 3.07. Wiersze z okazji imienin

Kiedy wypadają imieniny Miłosława? Imieniny Miłosława obchodzimy 3 lipca. Najbliższe imieniny obchodzimy więc 3.07. Co oznacza imię Miłosław? Dowiesz się tego z artykułu. Znajdziesz również gotowe życzenia i wierszyki imieninowe. Nie zapomnij złożyć życzeń w imieniny Miłosława. Czy znasz kogoś o tym imieniu?

📢 Śląski Jarmark Garncarski przed nami! Jak będzie wyglądał? [ZDJĘCIA]

Śląski Jarmark Garncarski odbędzie się jeszcze w lipcu. Będzie wyglądał inaczej niż zawsze ze względu na panujące obostrzenia. Zapraszamy już 18 i 19 lipca na rynek w Goerlitz.

📢 Przegląd prasy z czerwca 2020 w Bogatyni, najważniejsze informacje miesiąca

Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w czerwcu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Bogatyni najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Wybory prezydenckie 2020 w Bogatyni. Wyniki głosowania mieszkańców w 1. turze”?

📢 UFO nad Zgorzelcem i okolicami? Przeczytajcie relacje osób, które widziały coś dziwnego! [GALERIA/WIDEO]

Niedawno amerykańska armia potwierdziła, że trzy nagrania wykonane przez pilotów wojskowych i przedstawiające niezidentyfikowane obiekty latające, czyli UFO, są autentyczne. Temat pozaziemskich cywilizacji fascynuje ludzi dekad. Czy nad Zgorzelcem i w jego najbliższej okolicy również widywano niezidentyfikowane obiekty latające? Są świadkowie, którzy twierdzą, że tak. Najsłynniejsza historia dotyczy spotkania z dziwną istotą, która wydarzyła się w okolicach Pieńska 1969. Poznajcie te niesamowite relacje w naszej galerii.

📢 Imieniny Judy. Kiedy są imieniny Judy? Najbliższe imieniny wypadają 2.07. Życzenia imieninowe

Dla niektórych imieniny są równie ważne, lub nawet ważniejsze, jak urodziny. Kiedy obchodzimy imieniny Judy? Sprawdź by nie przegapić imienin. Najbliższą datą imienin Judy jest 2.07. Imieniny Judy wypadają również 2 lipca, 28 października. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka wierszyków i życzeń imieninowych. Czy znasz jakiegoś Judy?

📢 Imieniny Urbana. Kiedy są imieniny Urbana? Najbliższe imieniny wypadają 2.07. Życzenia na imieniny

Dla niektórych imieniny są równie ważne, lub nawet ważniejsze, jak urodziny. Kiedy obchodzimy imieniny Urbana? Sprawdź by nie przegapić imienin. Najbliższą datą imienin Urbana jest 2.07. Imieniny Urbana wypadają również 2 kwietnia, 16 kwietnia, 25 maja, 2 lipca, 29 lipca, 27 września, 31 października, 19 grudnia. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka wierszyków i życzeń imieninowych. Czy znasz jakiegoś Urbana?

📢 Znani zgorzelczanie jako... kobiety! Zobacz, jak by wyglądali! [ZDJĘCIA]

Aplikacja Face App po raz kolejny bije rekordy popularności. Tym razem za sprawą zdjęć z przeróbką twarzy znanych osób. Dzięki niej można zobaczyć, jak znani zgorzelczanie i osoby związane z naszym miastem wyglądaliby jako kobiety. Aplikacja pozwala też m.in. na zmianę wieku na zdjęciu, a nawet zmianę płci. Postanowiliśmy to sprawdzić. Przypominamy, że to tylko zabawa. Jak podobają Wam się kobiece wersje znanych w Zgorzelcu osób?

📢 Wybory prezydenckie 2020: Oficjalne i ostateczne wyniki pierwszej tury. Dane PKW. Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski w drugiej turze! Relacja

Trwają wybory prezydenckie 2020. W pierwszej turze największe poparcie zdobył Andrzej Duda. Urzędujący prezydent Polski zdobył 43,5 proc. głosów. Oznacza to, że czeka nas druga tura. W niej kontrkandydatem Dudy będzie Rafał Trzaskowski, który uzyskał wynik 30,46 proc. Na trzecim miejscu uplasował się Szymon Hołownia, a na czwartym Krzysztof Bosak. PKW podała oficjalne i ostateczne wyniki pierwszej tury wyborów prezydeckich.

📢 Oddział laboratoryjny zgorzeleckiego sanepidu do likwidacji? Taka zapadła decyzja

Nie zgadzają się z nią lokalni samorządowcy i mieszkańcy. Decyzją Dolnośląskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego z 27 maja laboratorium działające przy zgorzeleckim sanepidzie miałoby zostać zlikwidowane, a mieszkańcy musieliby jeździć do Złotoryi.

📢 Śledztwo w sprawie śmierci Magdaleny Żuk z Bogatyni przedłużone

Śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci mieszkanki Bogatyni, Magdaleny Żuk, na ziemi egipskiej zostało przedłużone do końca grudnia 2020 roku. Jak zapewnia prokuratura, dotychczas udało się zgromadzić obszerny materiał dowodowy, ale konieczne jest wystąpienie do strony egipskiej o kolejne dokumenty dotyczące tej sprawy.

📢 Imieniny Teodoryka. Kiedy są imieniny Teodoryka? Najbliższe imieniny wypadają 1.07. Wierszyki na imieniny

Dla niektórych imieniny są równie ważne, lub nawet ważniejsze, jak urodziny. Kiedy obchodzimy imieniny Teodoryka? Sprawdź by nie przegapić imienin. Najbliższą datą imienin Teodoryka jest 1.07. Imieniny Teodoryka wypadają również 27 stycznia, 2 lutego, 1 lipca, 9 lipca, 25 sierpnia, 7 września, 15 października. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka wierszyków i życzeń imieninowych. Czy znasz jakiegoś Teodoryka?

📢 Imieniny Bogusława. Kiedy są imieniny Bogusława? Najbliższe imieniny wypadają 1.07. Wierszyki imieninowe dla Bogusława

Kiedy wypadają imieniny Bogusława? Imieniny Bogusława obchodzimy 20 marca, 22 marca, 18 kwietnia, 29 kwietnia, 1 lipca, 23 września, 18 grudnia. Najbliższe imieniny obchodzimy więc 1.07. Co oznacza imię Bogusław? Dowiesz się tego z artykułu. Znajdziesz również gotowe życzenia i wierszyki imieninowe. Nie zapomnij złożyć życzeń w imieniny Bogusława. Czy znasz kogoś o tym imieniu?

📢 Ile zarobisz w wakacje? Porównaj stawki na popularnych stanowiskach

W tym roku nie będzie wysypu ofert pracy na wakacje. Na rynku utrzymuje się stan zawieszenia. Pracodawcy nie planują tak dużych zwolnień jak w poprzednich miesiącach, ale też nie szykują wzmożonych rekrutacji. Zobacz, ile mimo wszystko możesz zarobić w sezonie letnim.

📢 Najpiękniejszy czeski zamek jest na wyciągnięcie ręki! [ZDJĘCIA]

O zamku w czeskim Frydlancie do dziś krążą legendy. Budowla od dwustu lat przyciąga turystów i inspiruje artystów. Odwiedź naszych czeskich sąsiadów!

📢 Kobiety ze Zgorzelca i okolic. Za co są poszukiwane przez policję? [GALERIA]

Te kobiety są z naszych okolic. Policja poszukuje je za złamanie prawa. Są tutaj włamywaczki, złodziejki, stręczycielki. Rozpoznajesz którąś z poszukiwanych?

Będą zmiany zasad w noszeniu maseczek?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie