Przegląd tygodnia w Bogatyni, najważniejsze wydarzenia od 6.12 do 12.12.2020, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego

N360
N360
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Bogatyni czytali w ostatnim tygodniu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Bogatyni czytali w ostatnim tygodniu najchętniej CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Bogatyni, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 6.12 a 12.12.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Horoskop dzienny na dziś (13.12). Co mówią gwiazdy? Sprawdź horoskop na niedzielę”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Bogatynia od 6.12 do 12.12.2020: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Horoskop dzienny na dziś (13.12). Co mówią gwiazdy? Sprawdź horoskop na niedzielę

Horoskop na dzisiaj (13.12.2020) dla poszczególnych znaków zodiaku przygotowała wróżka Xandra. Jej wieloletnie doświadczenie w czytaniu gwiazd sprawia, że horoskop na dziś ma bardzo wysoki współczynnik sprawdzalności. Aby przygotować horoskop na niedzielę, Xandra korzystała z pradawnej wiedzy, przez wiele tysiącleci ukrywanej przed zwykłymi ludźmi. Dzięki jej zdolnościom, możesz poznać swoje przeznaczenie i dowiedzieć się, jak brzmi twój horoskop na dzisiaj (13.12.2020).

📢 Słuchawki bezprzewodowe w prezencie z okazji świąt 2020

Co roku to samo pytanie. Co kupić bliskiej osobie w prezencie pod choinkę? Jednym z popularniejszych i niedrogich gadżetów są słuchawki bezprzewodowe. Rynek oferuje wiele różnych rodzajów słuchawek: są douszne lub nauszne, zależnie od preferencji. Jeśli bliska Ci osoba marzy o fajnych słuchawkach, przedświąteczne promocje mogą być dobrą okazją, by kupić je w okazyjnej cenie. Możesz również zrobić taki prezent sobie. Poniżej kilka zdań o tym co jest ważne przy wyborze słuchawek oraz zestaw produktów w promocyjnych cenach. Zobacz, jak wybrać najlepsze słuchawki bezprzewodowe w okazyjnej cenie na święta 2020.

📢 Horoskop dla Skorpionów na grudzień. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w tym miesiącu?

Skorpiony! Sprawdźcie horoskop miesięczny na grudzień. Co przydarzy się Wam w tym miesiącu? Jakie wydarzenia przewidują dla Was gwiazdy? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Skorpionów czeka cię w jeszcze w grudniu i przygotuj się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

Tygodniowa prasówka 6.12-12.12.2020 Bogatynia: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Bogatyni. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Horoskop roczny na 2021 dla Koziorożców. Jaką przyszłość przygotowały dla Ciebie gwiazdy?

Sprawdź horoskop na 2021 rok dla Koziorożców. Dowiedz się, co zostało zapisane w gwiazdach dla Ciebie w przyszłym roku. Jakie wydarzenia będą odbywać się w twoim życiu? Zobacz, jakie przepowiednie zostały przygotowane dla twojego znaku zodiaku. Ta wiedza może pomóc Ci zaplanować zbliżający się rok. Warto wiedzieć, jak może potoczyć się życie Koziorożców. Czy czeka na ciebie miłość, sława lub zmiana pracy? Sprawdź, jaka przyszłość czeka na ciebie. Horoskop roczny może rozwiać wiele wątpliwości.

📢 Horoskop roczny na 2021 dla Strzelców. Jakie przepowiednie przygotowały dla Ciebie gwiazdy?

Horoskop roczny na 2021 dla Strzelców może odkryć wiele kart. Warto sprawdzić, jak może wyglądać przyszłość i co czeka Strzelców w nadchodzącym roku. Czy będzie to nowa praca, miłość lub fortuna? Zobacz, jak może zmienić się twoje życie. Jaki plan przygotowały dla Ciebie gwiazdy? Czego możesz się spodziewać już w pierwszych miesiącach 2021 roku? Dowiesz się tego z wielkiego horoskopu rocznego dla Strzelców

📢 Horoskop na 2021 dla Skorpionów. Jaką przyszłość przygotowały dla Ciebie gwiazdy?

Sprawdź horoskop na 2021 rok dla Skorpionów. Dowiedz się, co zostało zapisane w gwiazdach dla Ciebie w przyszłym roku. Jakie wydarzenia będą odbywać się w twoim życiu? Zobacz, jakie przepowiednie zostały przygotowane dla twojego znaku zodiaku. Ta wiedza może pomóc Ci zaplanować zbliżający się rok. Warto wiedzieć, jak może potoczyć się życie Skorpionów. Czy czeka na ciebie miłość, sława lub zmiana pracy? Sprawdź, jaka przyszłość czeka na ciebie. Horoskop roczny może rozwiać wiele wątpliwości.

📢 Horoskop roczny na 2021 dla Wag. Sprawdź, co gwiazdy przygotowały dla twojego znaku zodiaku

Wielki horoskop na 2021 rok dla Wag już jest! Co cię czeka w zbliżającym się roku? Jaka przepowiednia została zapisana dla ciebie w gwiazdach? Sprawdź, czy może zmienisz pracę lub założysz nowy biznes. Jakie wydarzenia mogą pojawić się w 2021 roku? Warto znać takie informacje wcześniej, aby jak najlepiej się do nich przygotować. Dowiedz się, czy znajdziesz miłość swojego życia albo zaczniesz wszystko od początku. Jakie niespodzianki zostały zapisane w horoskopie rocznym dla Wag?

📢 Horoskop roczny na 2021 dla Panien. Jaką przyszłość widzą dla Ciebie gwiazdy?

Sprawdź horoskop na 2021 rok dla Panien. Dowiedz się, co zostało zapisane w gwiazdach dla Ciebie w przyszłym roku. Jakie wydarzenia będą odbywać się w twoim życiu? Zobacz, jakie przepowiednie zostały przygotowane dla twojego znaku zodiaku. Ta wiedza może pomóc Ci zaplanować zbliżający się rok. Warto wiedzieć, jak może potoczyć się życie Panien. Czy czeka na ciebie miłość, sława lub zmiana pracy? Sprawdź, jaka przyszłość czeka na ciebie. Horoskop roczny może rozwiać wiele wątpliwości.

📢 Horoskop roczny dla Raków na 2021. Zobacz, jakie przepowiednie zostały zapisane dla Ciebie w gwiazdach

Sprawdź horoskop na 2021 rok dla Raków. Dowiedz się, co zostało zapisane w gwiazdach dla Ciebie w przyszłym roku. Jakie wydarzenia będą odbywać się w twoim życiu? Zobacz, jakie przepowiednie zostały przygotowane dla twojego znaku zodiaku. Ta wiedza może pomóc Ci zaplanować zbliżający się rok. Warto wiedzieć, jak może potoczyć się życie Raków. Czy czeka na ciebie miłość, sława lub zmiana pracy? Sprawdź, jaka przyszłość czeka na ciebie. Horoskop roczny może rozwiać wiele wątpliwości.

📢 Horoskop na 2021 dla Wodników. Jaką przyszłość widzą dla Ciebie gwiazdy?

Horoskop roczny na 2021 dla Wodników może odkryć wiele kart. Warto sprawdzić, jak może wyglądać przyszłość i co czeka Wodników w nadchodzącym roku. Czy będzie to nowa praca, miłość lub fortuna? Zobacz, jak może zmienić się twoje życie. Jaki plan przygotowały dla Ciebie gwiazdy? Czego możesz się spodziewać już w pierwszych miesiącach 2021 roku? Dowiesz się tego z wielkiego horoskopu rocznego dla Wodników

📢 Te rzeczy możesz kupić od wojska za grosze: ubrania, sprzęty do kuchni... (CENY)

Zobacz, co znaleźliśmy w sklepie Agencji Mienia Wojskowego. Wszystkie rzeczy są bardzo oryginalne, a na dodatek niektóre z nich bardzo, bardzo tanie! Szczegóły w podpisach pod zdjęciami w naszej galerii.

📢 Zgorzelec: Pamiętasz dworzec kolejowy i frytki w barze na dole? Zobacz zdjęcia! [GALERIA]

Był czas, kiedy dworzec na stacji Zgorzelec Miasto robił wrażenie. Nowoczesny, elegancki z kioskiem i barem na dole. Potem przyszły gorsze czasy dla tego obiektu, kiedy w poczekalni rozgościli się bezdomni, w powietrzu unosił się nieprzyjemny zapach, wszystko było brudne i klejące, a o frytkach z baru można było zapomnieć. Teraz budynek dawnego dworca to obraz nędzy i rozpaczy i nikt nie wie ile jeszcze czasu potrwa taka sytuacja. Przypomnijmy sobie te dobre czasy na zdjęciach!

📢 Dożywocie dla podwójnego zabójcy. 37- letni Jarosław H. nie wyjdzie już z więzienia

Zapadł wyrok w sprawie podwójnego zabójstwa spod Bolesławca. 37- letni Jarosław H. został uznany winnym i skazany na dożywotnie więzienie- tak postanowił Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze.

📢 Oto najlepsi dentyści w Zgorzelcu według opinii Internautów. Sprawdź polecane gabinety!

Sprawdziliśmy dla Was, którzy stomatolodzy w Zgorzelcu cieszą się najlepszymi opiniami. Wzięliśmy pod uwagę te z Googla. I tych dentystów, którzy w pięciostopniowej skali mają powyżej 4,5 gwiazdek i minimum kilka opinii. Tak powstał nasz TOP polecanych gabinetów dentystycznych w Zgorzelcu. W galerii niżej podajemy adresy i telefony.

📢 Czy w okolicach Zgorzelca pojawiło się UFO? Poznaj relacje osób, które twierdzą, że miały z nim kontakt [ZDJĘCIA]

Amerykańska armia niedawno potwierdziła, że posiada trzy nagrania, które zostały wykonane przez pilotów wojskowych i przedstawiają niezidentyfikowane obiekty latające, tzw. UFO. Nagrania są autentyczne, a temat pozaziemskich cywilizacji to coś, co zajmuje ludzi od dziesiątek lat. Czy nad Zgorzelcem i w jego najbliższej okolicy również pojawiły się podobne obiekty? Są świadkowie, którzy twierdzą, że je widzieli. Najsłynniejsza opowieść dotyczy spotkania z dziwną istotą, która wydarzyła się w okolicach Pieńska w 1969 roku. Czy poznajcie te niesamowite relacje w naszej galerii?

📢 Znamy najnowszy rozkład Kolei Dolnośląskich. Co się zmieni? Sprawdźcie!

Od niedzieli, 13 grudnia wchodzi w życie nowy, roczny rozkład jazdy Kolei Dolnośląskich. Najważniejsze zmiany dotyczą pojawienia się 20 nowych, kolejowych przystanków na żądanie oraz zwiększenia liczby pociągów przyspieszonych i ekspresów regionalnych.

📢 Premiera Cyberpunk 2077. Na ten dzień czekali wszyscy miłośnicy gier komputerowych

Dzisiaj w nocy zadebiutowała długo wyczekiwana gra Cyberpunk 2077, która wzbudza jeszcze większe zainteresowanie niż dotychczasowy największy hit studia CD Projekt Red, czyli Wiedźmin. Zainteresowanie grą potwierdzają liczby- na YT profil „Cyberpunk 2077” subskrybuje 1,42 mln użytkowników. Niewiele mniej osób obserwuje oficjalne konto gry na Twitterze- 1,3 mln osób.

📢 Wnętrza kosmicznego obserwatorium na szczycie Śnieżki! Są niesamowite! Byłeś tam kiedyś?

Schronisko na szczycie Śnieżki jest zamknięte dla turystów od wielu lat. Ci, którzy mieli szczęście, możliwe, że pamiętają niezwykłe i wielobarwne wnętrze, różniące się zdecydowanie od innych schronisk w Karkonoszach. Zobaczcie jak ta przestrzeń wyglądała kiedyś, gdy można było napić się tam pysznej, gorącej czekolady i jak wyglądała jeszcze rok temu. Czy kiedyś znów będziemy mogli tam odpocząć po wspinaczce na najwyższy szczyt Karkonoszy? Przeczytaj!

📢 Licytacje komornicze nieruchomości przeniosą się do internetu. Rząd pracuje nad e-przetargami

Rada Ministrów przyjęła projekt zmian w prawie, które umożliwią elektroniczne licytowanie nieruchomości dłużników. Celem jest m.in. zwiększenie bezpieczeństwa przetargów.

📢 Mieszkańcy Osiedla Zachód w Zgorzelcu mocno zdziwieni obecnością samochodu Google Street View. Zobacz, kto dał się złapać z dziwną miną!

Tego jeszcze nie było! Samochód Google zawitał na jedno osiedli w Zgorzelcu i sfotografował mieszkańców w różnych sytuacjach. Sprawdź, czy znajdziesz na nich sąsiada, przyjaciółkę, a może własną mamę?

ZOBACZ KONIECZNIE

500+. Będzie zmiana okresu rozliczeniowego

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie