Zobaczcie komentarze trenerów Rajkovića i Fishera po meczu!

BERO
Mathias Fisher, trener PGE Turowa Zgorzelec: - Po dwóch ciężkich wyjazdowych porażkach zagraliśmy naprawdę twardo przez cały mecz. Wygraliśmy walkę o zbiórki i popełniliśmy mało błędów szczególnie w grze obronnej. To była prawdziwa walka przez pełne 40 minut spotkania. Liczymy, że nasza praca będzie przynosiła pozytywny efekt i swoją postawą będziemy cieszyli publiczność. BERO
Po porażce w Lublinie i Zielonej Górze koszykarze Turowa Zgorzelec odnieśli pierwsze zwycięstwo. Po dramatycznej końcówce Turów Zgorzelec wywalczył zwycięstwo nad BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 80:76. Zobaczcie co mają do powiedzenia po tym spotkaniu trenerzy obu drużyn!