2 z 24
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków:

wykonywanie operacji...
fot. fot. ilustracyjne/pixabay

Praca w Zgorzelcu. Którzy pracodawcy szukają pracowników? Sprawdź najnowsze oferty Powiatowego Urzędu Pracy [23.02.2021]

Mechanik pojazdów ciężarowych

Zakres obowiązków: wykonywanie operacji demontażowo-montażowych samochodów i ich zespołów, przyczep i naczep oraz mechanizmów podwozia i nadwozia; mycie i czyszczenie części i zespołów, przeprowadzanie weryfikacji części za pomocą warsztatowych i specjalnych przyrządów pomiarowych oraz naprawianie zespołów; godziny pracy: 7.45-16.15 Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 6 000 PLN Wymagania: doświadczenie w naprawie pojazdów samochodowych; rzeczywista znajomość motoryzacji; mile widziana znajomość technologii napraw pojazdów ciężarowych i dostawczych Kontakt: JOW-POL JÓZEF OWSIK Rzeczki Górne 12, 59-900 Zgorzelec Sylwia Owsik 608 39 51 70