MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 24
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków:

obsługa klienta w placówce GETIN BANK; I...
fot. fot. ilustracyjne/pixabay

Praca w Zgorzelcu. Którzy pracodawcy szukają pracowników? Sprawdź najnowsze oferty Powiatowego Urzędu Pracy [23.02.2021]

Doradca klienta

Zakres obowiązków: obsługa klienta w placówce GETIN BANK; I umowa na okres próbny 3 m-ce , następnie na czas nieokreślony; jedna zmiana 09.00-16.30 Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto: do 3 000 PLN + prowizja Wymagania: wykształcenie średnie, obsługa komputera, niekaralność; komunikatywność; umiejętność pracy w zespole Kontakt: NATALIA STANGRET Ignacego Daszyńskiego 19 512 915 780